Hakkımızda

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri

Hakkımızda

1995 yılında kurulan Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri, uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle Antrepo sektörünün liderliğini yapan dev bir şirkettir. Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri’nin hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri, tüm ithalat ve ihracat sanayicilerimizin antrepo işlerinde firmanın çözüm ortağı olmak ve yükünü hafifletmek için çalışmaktadır. İhracatçı firmanın deposundan/kapısından alıp ithalatçı firmanın deposuna/kapısına kadar tüm operasyon işlemlerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. İyi fiyat avantajıyla ve güçlü operasyonuyla siz değerli müşterimizle çalışmak isteriz.

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm depo ve antrepo hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.
Askılı tekstil ürünlerinden, yanıcı veya yanıcı olmayan kimyasallara, gıda ürünlerine kadar, tüm katı ve sıvı maddelerin taşınmasını sağlamaktayız. Bununla beraber deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında, ağır tonajlı veya gabari dışı proje yüklemelerinin yanında, açık yük taşımacılığı ve gemi kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.

Çalıştığımız Sektörler: Mobilya sanayi, Tekstil Sanayi, Makine Sanayi, Demir Çelik Sanayi, Kimya Sanayi, Ağaç Orman Ürünleri, İlaç Sanayi, Otomotiv Sanayi, Deri Ürünleri ve Ayakkabı Sanayi, Elektrik Elektronik Ürünleri, Mobilya Dekorasyon Ürünleri, Gıda Ürünleri, İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Kapalı Alan
Açık Alan
Adet Forklift
Teslim Edilen Ürün

Tüm depolama ve Antrepo ihtiyaçlarınıza uygun çözümler