Günlük Araç Aktarma

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri

Etkin Günlük Araç Aktarma Yönetim Sistemi ile ürünlerinizi güvenli bir şekilde depolama sürecine taşıyoruz. Üstelik depo ve dağıtım merkezlerimizde siparişlerin alınmasına kadar envanterde meydana gelen tüm işlemleri izliyoruz.

Günlük araç aktarma hizmetimiz, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde lojistik sektöründe müşteri memnuniyeti ve kalite öncelikli hedefler arasında yer almaktadır. Biz de bu bilinçle hareket ederek, müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz.

Etkin Günlük Araç Aktarma Yönetim Sistemi sayesinde, ürünlerinizin güvenli bir şekilde depolanması ve envanterdeki tüm işlemlerin takibi mümkündür. Ürünlerinizin taşınması ve depolanması aşamasında kullanılan tüm ekipmanlar ve araçlar düzenli olarak bakım ve kontrol edilmektedir. Bu sayede, ürünlerinizin güvenliği ve korunması garanti altına alınmaktadır.

Günlük araç aktarma hizmetimizle birlikte, müşterilerimiz ürünlerinin tüm süreçlerini izleyebilirler. Depo ve dağıtım merkezlerimizde siparişlerin alınması aşamasında da, müşterilerimizle yakından iletişim halindeyiz. Siparişlerin doğru bir şekilde teslim edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için gereken tüm önlemler alınmaktadır.

Etkin Günlük Araç Aktarma Yönetim Sistemi ile müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite önceliğiyle, global sahadaki ihracat yüklemesi faaliyetlerimize de devam etmekteyiz. Siz de bu hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm depo ve antrepo hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.
Askılı tekstil ürünlerinden, yanıcı veya yanıcı olmayan kimyasallara, gıda ürünlerine kadar, tüm katı ve sıvı maddelerin taşınmasını sağlamaktayız. Bununla beraber deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında, ağır tonajlı veya gabari dışı proje yüklemelerinin yanında, açık yük taşımacılığı ve gemi kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.

Çalıştığımız Sektörler: Mobilya sanayi, Tekstil Sanayi, Makine Sanayi, Demir Çelik Sanayi, Kimya Sanayi, Ağaç Orman Ürünleri, İlaç Sanayi, Otomotiv Sanayi, Deri Ürünleri ve Ayakkabı Sanayi, Elektrik Elektronik Ürünleri, Mobilya Dekorasyon Ürünleri, Gıda Ürünleri, İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Tüm depolama ve Antrepo ihtiyaçlarınıza uygun çözümler