Antrepo

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri

Üner Antrepo olarak, yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, antrepo hizmeti vermekteyiz. Toplamda 14,500m² kapalı alan ve 7500m² açık alanı olan firmamız, depolama ihtiyacı olan tüm sektörlerden müşterilerimize hizmet vermektedir.

Antrepo hizmeti, mal taşımacılığı ve depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal bir seçenektir. Üner Antrepo olarak, müşterilerimizin ürünlerini güvenli bir şekilde depolayarak, taşıma süreçlerinde rahatlamalarını sağlamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen antrepo hizmetimiz, gerekli tüm ekipman, personel ve güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Depolama süresince ürünlerinizin güvenliği için 24 saat gözetim altında tutulmaktadır.

Antrepo hizmetimiz, müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple, müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun olarak ürünlerini istedikleri zaman teslim alabilir veya gönderebilirler. Böylece, iş süreçlerindeki esnekliklerini artırabilirler.

Üner Antrepo olarak, müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmak ve depolama ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Siz de Üner Antrepo’nun antrepo hizmetinden faydalanmak ve iş süreçlerinizi kolaylaştırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Üner Antrepo Lojistik Hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm depo ve antrepo hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.
Askılı tekstil ürünlerinden, yanıcı veya yanıcı olmayan kimyasallara, gıda ürünlerine kadar, tüm katı ve sıvı maddelerin taşınmasını sağlamaktayız. Bununla beraber deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında, ağır tonajlı veya gabari dışı proje yüklemelerinin yanında, açık yük taşımacılığı ve gemi kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.

Çalıştığımız Sektörler: Mobilya sanayi, Tekstil Sanayi, Makine Sanayi, Demir Çelik Sanayi, Kimya Sanayi, Ağaç Orman Ürünleri, İlaç Sanayi, Otomotiv Sanayi, Deri Ürünleri ve Ayakkabı Sanayi, Elektrik Elektronik Ürünleri, Mobilya Dekorasyon Ürünleri, Gıda Ürünleri, İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Tüm depolama ve Antrepo ihtiyaçlarınıza uygun çözümler